Zapraszam

Jedno Istnienie Sklep

Warte przeczytania

Moje książki

Moc_pozytywnego_myslenia       Jak_osiagnac_sukces Jak_interpretowac_sny       Sny_klucz_do_podswiadomosci Zrozumiec_tarota

Afirmacje Życia

CD czakry

CD związek

Obejrzyj

Opowiesc o raju(1)

Przeszłość warta uwagi…

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Polecam

jerusal

Jak interpretować sny

Jak_interpretowac_sny

 

Książka już niedostępna na rynku.

To mini-poradnik uczący sztuki tłumaczenia snów krok po kroku, a nawet przekształcania ich treści z korzyścią dla siebie. Wprowadzenie do psychiki odpowiedniego symbolu jest w stanie otworzyć nas na: nowy szczęśliwy związek, wyższe zarobki, a nawet pobudzić siły obronne organizmu w walce z chorobą.
W książce tej znajdziesz wiele przykładów snów i ich interpretacji.

Znajomość języka snów:
* pozwoli Ci lepiej zrozumieć samego siebie i własne, choć ukryte motywy postępowania,
* pomoże zorientować się, jaką najbliższą przyszłość sobie kreujesz; w efekcie uniknąć, tego, czego nie chcesz lub ucieszyć się, jeśli podążasz we właściwym kierunku.

Stań się znawcą własnej duszy, świadomym kreatorem swego życia!

Snami interesuję się praktycznie od dzieciństwa, a zrozumienie archetypów stało się dla mnie pomocne w znalezieniu tzw. uniwersalnych znaczeń.
Sny czasem mówią o nas więcej, niż sami o sobie wiemy. Zrozumienie języka, jakim przemawiają, pozwala odnowić kontakt z tymi częściami naszego ja, od których się dotąd oddzielaliśmy, których nie uznawaliśmy za własne. To z kolei umożliwi nam poczynienie efektywnych zmian w sobie i życiu.

Oprawa miękka, s.275, format: B5 (większy)

Słowa przewodnie: hipnoza, hipnoterapia, sny, tłumaczenie snów, przebudzenie, moc kreacji, jedność istnienia, niedualność, non-duality.