Zapraszam

Jedno Istnienie Sklep

Warte przeczytania

Moje książki

Moc_pozytywnego_myslenia       Jak_osiagnac_sukces Jak_interpretowac_sny       Sny_klucz_do_podswiadomosci Zrozumiec_tarota

Afirmacje Życia

CD czakry

CD związek

Obejrzyj

Opowiesc o raju(1)

Przeszłość warta uwagi…

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Polecam

jerusal

Moc pozytywnego myślenia

Moc_pozytywnego_myslenia

O naszym wpływie na sytuacje piszę w książce „Moc pozytywnego myślenia – świadome kreowanie zdarzeń”.
Tak naprawdę nie jest to książka o pozytywnym myśleniu (tytuł został nadany przez Wydawnictwo). Traktuje o potędze naszej mocy i wolnej woli. Stawiam w niej tezę, że zawsze korzystamy ze swego twórczego potencjału, nawet podczas kreacji cierpienia. Jeśli jednak wykroczymy świadomością poza zawężony jednostkowy sposób postrzegania świata i na powrót zjednoczymy się ze Stwórczym JA, doświadczymy pełni bogactwa, szczęścia, doskonałości.
Oto książka dla wszystkich, którzy nie obawiają się wykroczyć poza ramy swego umysłu, a pragną być w pełni świadomymi własnej Stwórczej Mocy.

Niektóre tytuły: Zabawa w niemoc, Przykłady sposobów kreacji zdarzeń, Przeciw cierpieniu, Uznaj swój obecny stan.

 

W tej niewielkiej książeczce, jak w pigułce, zawarłam najistotniejsze zasady kreacji. Powiem nawet, że ukryłam w niej tajemnice, których ujawnienia najpierw się obawiałam. Z czasem jednak zorientowałam się, że każdy jest w stanie wyciągnąć z niej dla siebie tyle, na ile jest gotowy.

Książka powstała na bazie olśnień, które przypływając niczym nowe fale oceanu, nieraz zdumiewały mnie samą.

Poprosiłam o recenzję mgr Małgorzaty Duży, od której uczyłam się intuicyjnego wglądu. Gosia potrafi spojrzeć na osobę, której nigdy wcześniej nie widziała i powiedzieć, jak zachowywali się jej rodzice i jaką miała przeszłość. W każdym z tych znanych mi przypadków trafiała w dziesiątkę. Właśnie dlatego jej opinia ma dla mnie szczególne znaczenie. Oto jej słowa:

„Z polskich i zagranicznych autorów «Moc» należy do moich ulubionych książek. Sięgam do niej z ogromną przyjemnością, tak często, że mój egzemplarz wyglądem przypomina poważny wiekiem antyk. To prawdziwa uczta dla ducha, a mój duch byle czym się nie zachwyci. Kocham tę książkę i jestem wdzięczna jej autorce za ogromne możliwości rozwoju siebie, które daje ta pozycja. To lektura do przemyślenia na całe życie”.

Fragment książki:
Nakładanie stworzonych przez siebie sytuacji z przeszłości na czas obecny przypomina właśnie takie wplatanie czarnej nitki w czystą nową tkaninę. Budujemy swoje pojęcie o rzeczywistości na podstawie tego, co było lub może się zdarzyć, nie pozwalając w ten sposób na przejawianie się tzw. pierwotnej Rzeczywistości, istniejącej Tu i Teraz. A ponieważ świat przejawiony pokazuje nie tylko tę pierwotną Rzeczywistość, ale również nasze o niej wyobrażenia, widzimy i doświadczamy iluzji stworzonych przez nasz własny umysł.
Jednakże możemy ten stan rzeczy zmienić…
 
Treść książki składa się z dwóch warstw: pierwszej, zewnętrznej, o tym, jak myśleć, by przyciągać do swego życia korzystne zdarzenia; drugiej ukrytej – o naszej prawdziwej tożsamości. Za kotarą pozornie zwyczajnych rad drzemie sekret nieuwarunkowanej szczęśliwości.

„Moc pozytywnego myślenia – świadome kreowanie zdarzeń”
Format A5 (mniejszy), s. 187, oprawa miękka,
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Słowa przewodnie: hipnoza, hipnoterapia, sny, tłumaczenie snów, przebudzenie, moc kreacji, jedność istnienia, niedualność, non-duality.