Zapraszam

Jedno Istnienie Sklep

Warte przeczytania

Moje książki

Moc_pozytywnego_myslenia       Jak_osiagnac_sukces Jak_interpretowac_sny       Sny_klucz_do_podswiadomosci Zrozumiec_tarota

Afirmacje Życia

CD czakry

CD związek

Obejrzyj

Opowiesc o raju(1)

Przeszłość warta uwagi…

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Polecam

jerusal

Tłumaczenie snów – wstęp

Czy śniło Ci się kiedyś, że latasz nad miastem, lasem, nad polami? Jeśli tak, to należysz do wyjątkowej grupy ludzi, którzy potrafią zachować zdrowy dystans do życiowej gry i ogarniać duszą większą przestrzeń, niż granice swego ciała. Sięgasz ponad prozę życia, mierzysz wysoko.
Niski lot we śnie lub trudności ze wzbiciem się w górę oznacza trudności z nabraniem dystansu do życiowych problemów. Niczym grawitacja problemy ściągają Cię w dół i wewnętrznie blokują. Przy czym możesz tę sytuację zmienić, tworząc przez parę nocy świadomy sen, w którym będziesz próbował wzbić się ponad budynki i słupy telegraficzne, ku błękitnemu woalowi nieba.

Dość często przytrafiają się nam sny o podróżowaniu koleją. Ma to miejsce wtedy, gdy zmieniamy kierunki swego życia – zainteresowania, pracę, związek. Sny takie bywają dość stresujące, gdyż w trakcie „przeskakiwania” z jednej dziedziny w drugą nasza psychiki musi się szybko „przestawić na inne tory”. Wtedy boimy się, że okazja „ucieknie nam koło nosa” albo wybrany kierunek okaże się dla nas nieodpowiedni.

Podobny charakter mają sny o wędrowaniu po nieznanych okolicach. „Nawiedzają” nas, gdy wkraczamy na nowe, nieznane nam dotąd płaszczyzny poznania i doświadczeń; albo kiedy czujemy się psychicznie zbłąkani, gdyż jakaś sytuacja (dotycząca uczuć, sfery zawodowej czy nauki) jest dla nas niejasna i nie potrafimy w niej znaleźć swego bezpiecznego Centrum (we śnie własnego domu).

A czym są kwiaty w naszych snach? To uczucia wyższe, inspiracje, subtelne doznania duszy. Analogicznie, ogród oznacza sferę uczuciową. Jeśli nie ma w nim nikogo prócz Ciebie (pomijając mądrego staruszka, który personifikuje Twą intuicyjną mądrość), to najprawdopodobniej nie masz życiowego partnera. Tłum ludzi w ogrodzie również nie jest dobrym znakiem – ujawnia istniejące w Twojej psychice blokady przed stworzeniem związku. Natomiast spacerująca po ogrodzie atrakcyjna osoba implikuje obecność w życiu uczuciowego partnera.

Spójrz tylko, jak proste jest tłumaczenie snów! Znając kody, będziesz w stanie przełamać najtrudniejszy szyfr prowadzący do Twojej własnej Duszy.
Od dziś też już nie musisz się głowić, co znaczą Twe senne koszmary – dzięki dwóm moim książkom zaczniesz je rozumieć, a nawet… przemieniać w pozytywne treści.

Oto one:

Sny – klucz do podświadomości

Jak interpretować sny

Słowa przewodnie: hipnoza, hipnoterapia, sny, tłumaczenie snów, przebudzenie, moc kreacji, jedność istnienia, niedualność, non-duality.