Skip to content

Konsultacje


Dobra rozmowa pomaga zajrzeć do umysłu i serca.
Dobre pytania są jak klucz, który je odblokowuje, a zrozumienie dłońmi, które je otwierają .

 

Konsultacje stosowane są zarówno przy bezpośrednim kontakcie, jak też na odległość. Napiszemy sobie lub powiemy o tym, jak można zmienić swoje podejście, nastawienie, jakich metod pracy nad sobą użyć, aby zmianie na lepsze uległa konkretna dziedzina Twego życia.

O swym problemie zapewne myślałeś w określony sposób i za pomocą znanych sobie metod próbowałeś go rozwiązać. Nie zajmuję się sposobami rozwiązywania problemów dokonywanymi w świecie fizycznym – tym zajmuje się prawnik, lekarz, mechanik samochodowy… Istnieją jednak pewne sekrety, tylko w niewielkiej części objaśnione w książkach osobistego rozwoju, stosując się do których można ułatwić sobie szybsze rozwiązywanie życiowych trudności i dylematów. A nazwane są przeze mnie ogólnie Zasadami Kreacji Celów.
Mimo iż zasady te mają zastosowanie do każdej osoby, to nierzadko nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak sami wykorzystujemy je mechanicznie w sposób dla siebie niekorzystny. W życiu po prostu kierujemy się myśleniem, jakiego się nauczyliśmy, reagujemy odruchowo zgodnie z obecnym w naszych umysłach programem, pielęgnujemy w sobie, nieraz całkiem nieświadomie, samodestrukcyjne przekonania. Dopiero kiedy zaczynamy drugiej osobie opisywać swój sposób podejścia do spraw, może ona, patrząc z boku, zauważyć, w jakim kierunku podążamy – czy w takim, który na pewno świadomie chcielibyśmy obrać i który prowadzi nas do stanu spełnienia i szczęścia?

Napisz mi lub powiedz, w jaki sposób starałeś się zmienić swoją sytuację albo zrealizować cel, a wspólnie zastanowimy się nad słabymi i mocnymi stronami tych technik.

Konsultacja może przybrać formę sesji oczyszczającej, jeśli wyrazisz taką chęć.
Dobiorę wtedy intuicyjnie narzędzia, które pomogą Ci zaprzestać mechanicznego reagowania zgodnie ze starym programem, a przeniosą Twoją wewnętrzną aktywność (emocje, przekonania, decyzje) na taką, która zacznie wspierać realizację celów Twej ludzkiej, racjonalnej natury oraz pragnień Duszy.

Będą to:
* odpowiednio dobrane wizualizacje
* metafory
* afirmacje
* celowo użyte sprzeczne ze sobą zdania
* czasem wyolbrzymienia, kontrasty.

Jeśli wyrazisz taką wolę, użyję też narzędzi służących:
* uzyskaniu zdrowego dystansu do siebie i problemu
* dostrzeżeniu nowych, niebanalnych rozwiązań
* uświadomieniu tego, co dotąd było nieuświadomione, a czego używałeś jako kreator swego życia
* wykorzystaniu obecnego w Twej nieświadomości pozytywnego potencjału
* ugruntowaniu nowych, służących Ci decyzji, jakie na koniec takiej sesji podejmiesz.

Cena: 100zł za godzinę.

Facebook