Skip to content

Kontakt


Nie wszystko w życiu musimy robić sami.
Są zadania, które lepiej rozwiązywać z innymi.
Otrzymując wsparcie, szybciej dotrzesz do celu, który przed sobą postawisz
oraz którym będzie przy okazji kontakt z sobą wolnym od zbędnych ograniczeń, szczęśliwym, prawdziwym.

 

Odkrywanie bogactwa i wiedzy, która jest w każdym z nas, nie należy do zadań łatwych i prostych. Nierzadko wymaga również wiele czasu.
Na szczęście możesz go skrócić i pozwolić się poprowadzić jedną z dróg. Oto te, na których z radością będę Ci towarzyszyć, wspierać i pomagać w stawianiu kolejnych, choćby najmniejszych kroków:

  1. Konsultacje
  2. Sesja prowokatywna
  3. Hipnoterapia
  4. Analiza snów
  5. Portret Twojej Duszy
  6. Matryca światła

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie lub poruszyć inny wątek związany z tematem tej strony, zapraszam do kontaktu mailowego.

Pisz, proszę na adres:

ako_ostrowsky@o2.pl

Odpowiem, jak tylko będzie to możliwe.

Podanie danych do kontaktu – takich jak adres e-mail czy, jeśli tak uznasz, imię i nazwisko – jest dobrowolne, choć niezbędne w celu nawiązania kontaktu drogą mailową. Zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych będą one przetwarzane do czasu przeprowadzenia i zakończenia konwersacji, który to moment możesz określić w e-mailu. W przypadku jeśli wyrazisz zgodę na przechowywanie Twego adresu e-mail lub innych danych osobowych w czasie dłuższym niż będzie to koniecznie do przeprowadzenia jednej konwersacji, zostaną one odpowiednio zabezpieczone i nie udostępniane osobom trzecim.

Facebook