Skip to content

Jak osiągnąć sukces


Jeśli nie chcesz już czekać, aż kiedyś, po paru latach, pojawią się efekty duchowych praktyk,
lecz pragniesz zanurzać się w oświecających uczuciach i stanach umysłu teraz, możesz to urzeczywistnić!

 

Jak osiągnąć sukces Katarzyna Ostrowska-min

Książka “Jak osiągnąć sukces w świecie ducha i materii” zawiera metody pracy nad sobą, takie jak: afirmacje, modlitwy, medytacja, sesja regresywna (Wyd. Studio Astropsychologii, stron 237, format B5).

Jeśli kiedykolwiek męczyłeś się pisaniem i czytaniem afirmacji z miernym skutkiem, albo stosowałeś inne techniki kreacji celów, które nie przyciągnęły do Ciebie chcianych rzeczy, w tej książce znajdziesz przyczyny, dla których owe techniki nie działały, oraz jak je stosować, by przyniosły efekt.

Znajdziesz tu modlitwy, które już podczas ich czytania oczyszczają intencje, wznoszą wolę ku temu, co doskonałe i wolne od gier; także opis sesji uwalniających oraz jak się do nich przygotować.

Czy musisz czekać na efekty duchowych praktyk długie lata i przez cały ten czas nie zaznać stanu spełnienia w sferze duchowej i materialnej?
Czy świat harmonii i dostatku musisz dopiero stworzyć, wykreować, gdyż sam z siebie nie istnieje?
Co się stanie, jeśli przestaniesz sobie pokazywać w umyśle drogę do celu i zaczniesz od razu urzeczywistniać swą doskonałą, boską naturę?

Jeśli nie chcesz już czekać, aż kiedyś, po paru latach, pojawią się efekty duchowych praktyk, lecz pragniesz zanurzać się w oświecających uczuciach i stanach umysłu teraz, możesz to urzeczywistnić!
Na początku zapewne będziesz chciał się wesprzeć na takich technikach, jak: afirmacje, medytacja czy modlitwy. Z czasem jednak może wystarczyć Ci już tylko sama świadomość i umiejętność wznoszenia energii z niskich emocji na uczucia wyższe.

Niektóre tytuły: Zasady kreacji, Wydobyć siebie, Twoja prawdziwa Wola, Boska świadomość, Dlaczego nie teraz?

Facebook